Witamy w serwisie zapytaj.co.pl. Możesz tutaj zadać pytanie na dowolny temat. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc. Zachęcamy do rejestracji i zadawania pytań.

Bejbi Blues online film za darmo?

0 głosów
Czy jest już film Bejbi Blues online? Gdzie można obejrzeć Bejbi Blues online za darmo? Od oficjalnej kinowej premiery filmu Bejbi Blues minęło już sporo czasu i film ten przestał być już nawet dostępny w polskich kinach. Wobec tego osoby chcące obejrzeć ten film skazane są na poszukiwania w internecie stron, które oferują możliwość obejrzenia filmu Bejbi Blues online. Większość serwisów z filmami online każe jednak sobie za to płacić (i to czasem naprawdę słono), tak więc osoby zainteresowane tym filmem skazane są na poszukiwania stron dających możliwość obejrzenia filmu Bejbi Blues online za darmo.

Na tej stronce jest cały film Bejbi Blues online za darmo w jakości kinowej (cam) i nie trzeba żadnych smsów wysyłać, podawać haseł ani płacić za film:


(link usunięty)


Jest to obecnie chyba jedyna działająca wersja filmu Bejbi Blues online za darmo


Czołowa postać polskiego dramatu “Bejbi blues” ma 17 lat i zostaje matką. Kierując się przykładem młodych gwiazd z błyszczących gazet chciała mieć dziecko, dlatego że sądziła, że po prostu cudownie jest być matką. Zarówno ona, jak i jej chłopak Kuba są infantylni i niedorośli, w żaden sposób nie powinni mieć dziecka. Mimo to chcą mieć dziecko, aby tak zrekompensować sobie niedobór miłości w życiu. Uważają synka jak żywą laleczkę do przytulania. Opiekując się dzieckiem Natalia popełnia sporo błędów, także wykroczeń, niemniej jednak w zasadzie kocha swojego brzdąca. Nikt jej wszakże nie pokazał jak ma żyć, jak postępować z dzieckiem.

W rolę Natalii wciela się Magdalena Berus, na co dzień związana z modelingiem. Debiutującą na planie filmowym młodzież wspomagają gwiazdy: Magdalena Boczarska, Renata Dancewicz, Danuta Stenka, Jan Frycz, Katarzyna Figura, Mateusz Kościukiewicz. Film wyreżyserowała Kasia Rosłaniec -- autorka „Galerianek\"

LINK DO FILMU BEJBI BLUES ONLINE:

(link usunięty)
zapytał 9 lat temu w kategorii Film anonimowy edytowane 9 lat temu tomek
Cały film Bejbi Blues do oglądania:

(link usunięty)
9 lat temu anonimowy edytowane 9 lat temu tomek

1 Odpowiedź

0 głosów
Chciałam sobie obejrzeć film Bejbi Blues ale nie online tylko ściągnąć na dysk, żeby potem obejrzeć na telewizorze LCD bo nie mam możliwości oglądania filmów bezpośrednio z Internetu. Szukałam tego filmu mnóstwo czasu i ściągnęłam całą kupę plików, a potem się okazywało, że nie wiadomo czy to tak naprawdę film Bejbi Blues bo plik był na hasło i trzeba było zapłacić, żeby go rozpakować. Dużo też jest stron, które oferują film Bejbi Blues online z linkiem do pobrania wersji HD na dysk, ale też trzeba wysyłać SMS i to bardzo drogi!!! Jedyna jak do tej pory strona, na której znalazłam film Bejbi Blues do ściągnięcia to tutaj:
(link usunięty)
Jak ktoś chce sobie oszczędzić szukania to może skorzystać, bo ja nie znalazłam żadnej innej strony gdzie jest film Bejbi Blues do ściągnięcia za darmo i nie trzeba płacić za ściągnięcie albo wypakowanie plików!!!!
A samego filmu też nie polecam, bo jest strasznie słaby pod względem scenariusza ;/ Nie wiem z czego wynika taki wielki sukces filmu Bejbi Blues...
odpowiedział 9 lat temu anonimowy edytowane 6 lat temu tomek

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał 9 lat temu w kategorii Film Jarek (340 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał 9 lat temu w kategorii Film anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał 9 lat temu w kategorii Film anonimowy