Witamy w serwisie zapytaj.co.pl. Możesz tutaj zadać pytanie na dowolny temat. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc. Zachęcamy do rejestracji i zadawania pytań.

Wałęsa Człowiek z Nadziei online CAŁY FILM ZA DARMO

0 głosów
Wałęsa Człowiek z Nadziei
Biograficzny
Premiera w Polsce 4.X.2013

Obejrzyj już teraz CAŁY film ZE ŚWIATOWEJ PREMIERY !!
ZA DARMO !!

hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Walesa%20Czlowiek%20z%20Nadziei


Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości, wyśmiewany i podziwiany. Kim jest Lech Wałęsa? Historia transformacji to także historia jego żony Danuty i ich rodziny, która miała wieść zwyczajne życie, a została wtłoczona w sam środek dziejowych wydarzeń.

Po „Człowieku z marmuru” i „Człowieku z żelaza” film zamyka tryptyk, w którego centrum jest człowiek podejmujący walkę z niesprawiedliwością. „Wałęsa. Człowiek z nadziei” to opowieść o czasie, w którym walka ta zwiastowała zmiany w całej Europie i pozwalała odważniej spojrzeć w przyszłość. To historia człowieka, który nie tracił nadziei.

Scenariusz do filmu Wajdy napisał Janusz Głowacki, autorem zdjęć jest Paweł Edelman, a wystąpili w nim wybitni aktorzy: w rolach głównych Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej Stuhr, Mirosław Baka i Cezary Kosiński
zapytał 11 miesięcy temu w kategorii Film anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
Pełna wersja filmu

Sprawdzony link

ekinoogladaj.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-2013/
11 miesięcy temu anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
Oglądajcie cały film online bez limitów

Sprawdzony link

http://kinowymaniak.blogspot.com/2013/10/polski-film-waesa-czowiek-z-nadziei.html
1 miesiąc temu anonimowy

6 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
NOWA STRONKA Z FILMAMI zaprasza do oglądania premier filmowych
ZA FREE - FREE DOWNLOAD

hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Walesa%20Czlowiek%20z%20NadzieiPrzede wszystkim „Człowiek z nadziei” zaskakuje. Prostotą formy, skromnością, brakiem rozmachu. Wajda skupia się przede wszystkim na dwóch dekadach z życia pomorskiego robotnika, który został bohaterem narodowym latach 70. i 80. To zabieg dobry przynajmniej z dwóch względów. Pierwszym jest fakt, że dzięki takiej konstrukcji Wajdzie udaje się zachować płynność narracyjną i klarownie opowiedzieć o wycinku polskich dziejów z perspektywy głównego bohatera. Wprzęgnięcie w fabułę wczesnej młodości (czasy stalinowskie) i prezydentury Wałęsy (kapitalizm w powijakach), a także późniejszej działalności bohatera mogłoby być ciekawym, przekrojowym esejem o zmianach politycznego i społecznego pejzażu Polski – ale udźwignięcie tematu byłoby wówczas bardzo ciężkie, nie wspominając o trudnościach związanych z oceną tej kariery. Druga przyczyna jest bardziej prozaiczna: to metraż. Podobny film, rzetelnie traktujący fakty, musiałby trwać bez mała cztery godziny, co zdecydowanie przekracza standardy kinowe.
odpowiedział 11 miesięcy temu anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
Pełna wersja filmu

Sprawdzony link

ekinoogladaj.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-2013/
11 miesięcy temu anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
0 głosów
„Wałęsa” jest z pewnością najbardziej oczekiwanym polskim filmem roku, a być może i najbardziej oczekiwanym od czasu Wajdowskiego „Katynia”. Głośne były problemy ze scenariuszem pióra Janusza Głowackiego, pieniędzmi od Amber Gold, wreszcie – kontrowersje z samym faktem stawiania filmowego pomnika osobie wciąż żywej i aktywnej w sferze publicznej, zwłaszcza że były prezydent swoimi ostatnimi wypowiedziami nie robił sobie dobrego „pijaru”. Była groźba, że powstanie film patetyczny, zrobiony dla szkół i „pod Oscary”. Jak mistrz wywiązał się ze swojego zadania?

Oglądaj teraz W SPRAWDZONYM PORTALU

filmylives.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-online-film-polski-bez-ograniczen/

HITY I PREMIERY KINOWE BEZ OGRANICZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedział 11 miesięcy temu anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
0 głosów
Szczęśliwie jednak „Człowiek z nadziei” powstał. Wajda tłumaczył dołączenie drugiego członu do pierwotnego tytułu tym, że sam „Wałęsa” brzmiał zbyt politycznie i deklaratywnie. To automatycznie tworzy z filmu trzecią część „robotniczej” trylogii Wajdy. Twórca rozciąga zresztą pomost między nimi. Jest w „Wałęsie” scena, w której młody Birkut, żywcem wyjęty z kadru sprzed ponad 30 lat, wręcza przyszłemu prezydentowi ulotkę KOR-u. Podobnych autocytatów jest w twórczości Wajdy więcej (m.in. w „Pierścionku z orłem w koronie”), tutaj zaświadcza to o tym, że reżyser próbuje w nowym filmie opowiedzieć o rzeczach, które w „Człowieku z żelaza” ze względów cenzuralnych znaleźć się nie mogły
odpowiedział 11 miesięcy temu anonimowy
0 głosów
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Właśnie skończyłem oglądać

Dzięki za link

filmylives.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-online-film-polski-bez-ograniczen/

To BARDZO DOBRA stronka z DZIAŁAJĄCYM filmem
odpowiedział 11 miesięcy temu anonimowy edytowane 11 miesięcy temu tomek
0 głosów
Tutaj bez logowania, rejestrowania i tym podobbnych ;) Wchodzisz i ogladasz online lub sciagasz.

Wałęsa - Człowiek z nadziei

freedisc.pl/wrbl,f-813299,walesa-czlowiek-z-nadziei-2013-pl-vodrip-xvid.mp4?ref=wrbl
odpowiedział 7 miesięcy temu anonimowy edytowane 7 miesięcy temu tomek
0 głosów
Tu jest do ściągnięcia w dobrej jakości:
chomikuj.pl/dismayer/Filmy
odpowiedział 6 miesięcy temu anonimowy edytowane 6 miesięcy temu tomek

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał 1 rok temu w kategorii Film Jarek (360 punktów)