Witamy w serwisie zapytaj.co.pl. Możesz tutaj zadać pytanie na dowolny temat. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc. Zachęcamy do rejestracji i zadawania pytań.

Wałęsa Człowiek z Nadziei online CAŁY FILM ZA DARMO

0 głosów
Wałęsa Człowiek z Nadziei
Biograficzny
Premiera w Polsce 4.X.2013

Obejrzyj już teraz CAŁY film ZE ŚWIATOWEJ PREMIERY !!
ZA DARMO !!

hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Walesa%20Czlowiek%20z%20Nadziei


Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości, wyśmiewany i podziwiany. Kim jest Lech Wałęsa? Historia transformacji to także historia jego żony Danuty i ich rodziny, która miała wieść zwyczajne życie, a została wtłoczona w sam środek dziejowych wydarzeń.

Po „Człowieku z marmuru” i „Człowieku z żelaza” film zamyka tryptyk, w którego centrum jest człowiek podejmujący walkę z niesprawiedliwością. „Wałęsa. Człowiek z nadziei” to opowieść o czasie, w którym walka ta zwiastowała zmiany w całej Europie i pozwalała odważniej spojrzeć w przyszłość. To historia człowieka, który nie tracił nadziei.

Scenariusz do filmu Wajdy napisał Janusz Głowacki, autorem zdjęć jest Paweł Edelman, a wystąpili w nim wybitni aktorzy: w rolach głównych Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej Stuhr, Mirosław Baka i Cezary Kosiński
zapytał 2 lat temu w kategorii Film anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
Pełna wersja filmu

Sprawdzony link

ekinoogladaj.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-2013/
2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
Oglądajcie cały film online bez limitów

Sprawdzony link

http://kinowymaniak.blogspot.com/2013/10/polski-film-waesa-czowiek-z-nadziei.html
1 rok temu anonimowy

6 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
NOWA STRONKA Z FILMAMI zaprasza do oglądania premier filmowych
ZA FREE - FREE DOWNLOAD

hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Walesa%20Czlowiek%20z%20NadzieiPrzede wszystkim „Człowiek z nadziei” zaskakuje. Prostotą formy, skromnością, brakiem rozmachu. Wajda skupia się przede wszystkim na dwóch dekadach z życia pomorskiego robotnika, który został bohaterem narodowym latach 70. i 80. To zabieg dobry przynajmniej z dwóch względów. Pierwszym jest fakt, że dzięki takiej konstrukcji Wajdzie udaje się zachować płynność narracyjną i klarownie opowiedzieć o wycinku polskich dziejów z perspektywy głównego bohatera. Wprzęgnięcie w fabułę wczesnej młodości (czasy stalinowskie) i prezydentury Wałęsy (kapitalizm w powijakach), a także późniejszej działalności bohatera mogłoby być ciekawym, przekrojowym esejem o zmianach politycznego i społecznego pejzażu Polski – ale udźwignięcie tematu byłoby wówczas bardzo ciężkie, nie wspominając o trudnościach związanych z oceną tej kariery. Druga przyczyna jest bardziej prozaiczna: to metraż. Podobny film, rzetelnie traktujący fakty, musiałby trwać bez mała cztery godziny, co zdecydowanie przekracza standardy kinowe.
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
Pełna wersja filmu

Sprawdzony link

ekinoogladaj.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-2013/
2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
„Wałęsa” jest z pewnością najbardziej oczekiwanym polskim filmem roku, a być może i najbardziej oczekiwanym od czasu Wajdowskiego „Katynia”. Głośne były problemy ze scenariuszem pióra Janusza Głowackiego, pieniędzmi od Amber Gold, wreszcie – kontrowersje z samym faktem stawiania filmowego pomnika osobie wciąż żywej i aktywnej w sferze publicznej, zwłaszcza że były prezydent swoimi ostatnimi wypowiedziami nie robił sobie dobrego „pijaru”. Była groźba, że powstanie film patetyczny, zrobiony dla szkół i „pod Oscary”. Jak mistrz wywiązał się ze swojego zadania?

Oglądaj teraz W SPRAWDZONYM PORTALU

filmylives.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-online-film-polski-bez-ograniczen/

HITY I PREMIERY KINOWE BEZ OGRANICZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
Szczęśliwie jednak „Człowiek z nadziei” powstał. Wajda tłumaczył dołączenie drugiego członu do pierwotnego tytułu tym, że sam „Wałęsa” brzmiał zbyt politycznie i deklaratywnie. To automatycznie tworzy z filmu trzecią część „robotniczej” trylogii Wajdy. Twórca rozciąga zresztą pomost między nimi. Jest w „Wałęsie” scena, w której młody Birkut, żywcem wyjęty z kadru sprzed ponad 30 lat, wręcza przyszłemu prezydentowi ulotkę KOR-u. Podobnych autocytatów jest w twórczości Wajdy więcej (m.in. w „Pierścionku z orłem w koronie”), tutaj zaświadcza to o tym, że reżyser próbuje w nowym filmie opowiedzieć o rzeczach, które w „Człowieku z żelaza” ze względów cenzuralnych znaleźć się nie mogły
odpowiedział 2 lat temu anonimowy
0 głosów
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Właśnie skończyłem oglądać

Dzięki za link

filmylives.pl/walesa-czlowiek-z-nadziei-online-film-polski-bez-ograniczen/

To BARDZO DOBRA stronka z DZIAŁAJĄCYM filmem
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
Tutaj bez logowania, rejestrowania i tym podobbnych ;) Wchodzisz i ogladasz online lub sciagasz.

Wałęsa - Człowiek z nadziei

freedisc.pl/wrbl,f-813299,walesa-czlowiek-z-nadziei-2013-pl-vodrip-xvid.mp4?ref=wrbl
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
Tu jest do ściągnięcia w dobrej jakości:
chomikuj.pl/dismayer/Filmy
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał 3 lat temu w kategorii Film Jarek (360 punktów)