Witamy w serwisie zapytaj.co.pl. Możesz tutaj zadać pytanie na dowolny temat. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc. Zachęcamy do rejestracji i zadawania pytań.

Labirynt (2013) pobierz CAŁY film ZA FREE Bez Limitu NAPISY PL

0 głosów
"Labirynt"

THRILLER

Premiera w Polsce 4.X.2013      
Obejrzyj CAŁY film juz teraz Z LEKTOREM PL

BEZ OGRANICZEŃ

 

hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Labirynt%20Napisy%20PL
 

„Labirynt” to najnowszy, fascynujący thriller psychologiczny Denisa Villeneuve, reżysera nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny („Pogorzelisko”), z udziałem nominowanego do Oscara Hugh Jackmana („Nędznicy”) i Jake Gyllenhaala („Tajemnica Brokeback Mountain”).

Jak daleko można się posunąć, by chronić swoją rodzinę? Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?
zapytał 2 lat temu w kategorii Film anonimowy edytowane 2 lat temu tomek

3 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Oglądaj teraz film "Labirynt"

- POKAZ PRZEDPREMIEROWY BEZ OGRANICZEŃ

 
hdplayer.pl/p/5072a05e7ecc5fc48cf3aff78be7ce1978b08da9==/redirect=film/Labirynt%20Napisy%20PL

 

Przerażające wydarzenia, które rozwijają się w filmie ''Labirynt'' zaczynają się z chwilą zniknięcia Anny Dover i Joy Birch. Każdy z filmowych bohaterów reaguje na to zdarzenie w taki sposób, w jaki w zwykłych okolicznościach nigdy by nie zareagował. Szczególnie Keller Dover. - Ludzie doprowadzeni do ostateczności nie są grzeczni - mówi Hugh Jackman. - Nie zachowują się tak, jakby zważali na to, co sobie pomyślą inni. Ich zachowanie jest gwałtowne i przykre. Czy się załamują, czy poddają, czy stają się agresywni, wściekli, czy są rozczarowani - zawsze jest to szczere.

- Każda postać w filmie jest na swój sposób więźniem okoliczności, własnych nerwic, czy strachu - przyznaje Villeneuve. - Każda ma zmagać się ze swym uwięzieniem, każda będzie musiała wywalczyć sobie drogę na zewnątrz. Dover pracuje jako stolarz i musi ciężko pracować, aby radzić sobie w życiu. Jako kochający mąż i ojciec dwójki dzieci, jest przygotowany na wszystko - tak mu się w każdym razie wydaje. - Mój bohater wyznaje zasadę, którą uwielbiam: ''Módl się o najlepsze, przygotuj się na najgorsze'' - mówi Jackman. - Na wszystko ma plan awaryjny, ale nie na to. Gdy znika jego sześcioletnia córeczka i traci wiarę w to, że policji uda się ją odnaleźć, dochodzi do wniosku, że to on jest tym, który ją uratuje. Najważniejsze dla niego jest chronić rodzinę, teraz oznacza to znalezienie Anny - mówi Jackman.
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
Keller trzyma w piwnicy na wszelki wypadek sporo rozmaitych narzędzi; chce być przygotowany, gdyby stało się coś złego - dodaje Villeneuve. - To kolejna skrajność jego osobowości, która na co dzień niczego nie zapowiada, lecz teraz pokazuje, że nie ma on zaufania do społeczeństwa wierząc, że jedynie on sam może zapewnić swojej rodzinie przetrwanie. Przenosi się to na poszukiwanie dziewczynek - dodaje.

FREE DOWNLOAD

filmylives.pl/labirynt-2013-online-bez-ograniczen-napisy-pl-ogladaj-prisoner-free-download/

- Dover, w samozwańczej roli detektywa i ze swą rozpaczliwą potrzebą kontrolowania wyników, musi wiedzieć absolutnie o wszystkim, co robi policja, znać jej metody, jak również wszystkie statystyki dotyczące przypadków zaginionych dzieci i jak te liczby pogarszają się z każdym kolejnym dniem - wyjaśnia Jackman i dodaje: - Keller uważa siebie za członka samozwańczej straży obywatelskiej. Działa nie tylko pod wpływem uczuć. Jest pewien, że ma konkretny dowód i że policja go nie wysłucha, co jeszcze bardziej doprowadza go do szału i poniekąd usprawiedliwia jego determinację, by wytropić podejrzanego i samemu go przesłuchać
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek
0 głosów
dzięki za link - WSZYSTKO DZIAŁAfilmylives.pl/labirynt-2013-online-bez-ograniczen-napisy-pl-ogladaj-prisoner-free-download/ 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedział 2 lat temu anonimowy edytowane 2 lat temu tomek

Podobne pytania