Witamy w serwisie zapytaj.co.pl. Możesz tutaj zadać pytanie na dowolny temat. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci pomóc. Zachęcamy do rejestracji i zadawania pytań.

Czemu śni mi się Lilith?

0 głosów
Od jakiegoś czasu śni mi się piękna kobieta o rudych włosach ubrana w coś w stylu rzymskiej togi. Kobieta ta miała czarne skrzydła zachowywała się w stosunku do mnie niczym matka między innymi tuliła, głaskała, pocieszała, gdy byłam smutna
Na początku myślałam, że to tylko zwykły sen i nie przyjmowałam się tym zbytnio, ale ona ciągle mi się śni. Jakieś pięć dni temu zapytałam ją jak ma na imię ona odpowiedziała Lilit czy jakoś tak ja nie wierzę w boga więc zwróciłam się o radę do przyjaciółki, która jest bardzo po pobożna, kiedy opowiedziałam jej o tajemniczej Lilit ona zbladła i powiedziała, że ów kobieta jest pierwszą kochanką biblijnego Adama i opowiedziała mi o niej, a potem spytała, czy moja mama brała ślub kos cieplny odpowiedziałam jej, że według kościoła jest panną, ponieważ brała ślub cywilny. Dziewczyna się przeżegnała i powiedziała, że nie ślubne dzieci szczególnie kobiety mają zapewnioną jej przychylność. W przypadku chłopców tylko przez jakiś czas a dziewczynki do końca życia. Powiedziała również, że jeśli mi się śniła to może mieć w stosunku do mnie jakieś plany albo uważa mnie za swoje dziecko. Po rozmowie z nią zaczęłam szukać informacji na temat owej demonicy, min dlatego zadawałam pytania o niej i szczerze mówiąc co się o niej do wiedziałam bardzo mnie zszokowało i zaczęłam nienawidzić boga oraz Adama za to, jak ją traktowali, oraz uważam, że dobrze zrobią sprzeciwiają się im jednocześnie ciesząc się, że ma mnie w swej opiece. Mimo to, że jestem niewierząca mama każe mi chodzić na religię. Co wy na ten temat sądzicie? Powinnam spytać się jej czemu akurat do mnie przychodzi czy raczej trzymać język za zębami i czekać aż być może sama mi powie??
zapytał 7 lat temu w kategorii Pozostałe anonimowy

0 Odpowiedzi

Podobne pytania

+1 głos
6 odpowiedzi
zapytał 11 lat temu w kategorii Pozostałe anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał 10 lat temu w kategorii Pozostałe anonimowy
0 głosów
4 odpowiedzi